III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin - relacja z zawodów.

III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin - relacja z zawodów.

20171125_113246993_iosjpg

25 listopada 2017 roku w pięknej okolicy, na nowoczesnej  hali GOSiR w Wilkowicach koło Bielska-Białej, odbyło się III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin.

W tym roku na turniej zapisała się rekordowa liczba uczestników bo aż 227, z czego do weryfikacji zgłosiło się 213 zawodników z różnych organizacji Kyokushin oraz Oyama Karate, Seido i Uechi Ryu. Do Wilkowic przybyły ekipy z 24 ośrodków karate z całej Polski, a także mocna ekipa z Łotwy oraz z Ukrainy. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite. Sędzią głównym był shihan Paweł Juszczyk.

Turniej rozgrywany był na dwóch tatami. Przed każdą z mat stał ekran, na którym wyświetlała się aktualna walka oraz osiem kolejnych, dzięki czemu zawodnicy mogli dokładnie zaplanować rozgrzewkę. Wszystko szło bardzo sprawnie. Trzech pierwszych zawodników z każdej kategorii otrzymało dyplomy oraz okazałe puchary. Każdy z uczestników turnieju otrzymał drobny, aczkolwiek oryginalny upominek.

Nasz Klub wystawił do startów trzech zawodników:
  • Fortuna Jakub
  • Liebich Adrian
  • Muszyński Jakub
20171125_191522jpg
Sempai Adrian Liebich - II miejce

Na codzień trenujący u sensei Michała Bodzionego (3 DAN), sempai Liebich Adrian wywalczył 2 miejsce w swojej kategorii.

Fortuna Jakub dotarł do 1/4 finału a Muszyński Jakub 1/8 Finału.

Funkcję sędziego sprawował sensei Michał Bodziony (3 DAN).

Coachem drużyny był sensei Tomasz Mrowiec (3 DAN).

Gościnnie naszym zawodnikom kibicowały sensei Danuta Fyda-Granek, sensei Agata Walaszczyk oraz sempai Patrycja Stanek.

Podczas zawodów naszą reprezentację nadzorował Preześ ŚKK "GOLIAT" - sensei Jerzy Walaszczyk (4 DAN)

Gratulujemy startu i życzymy dalszych sukcesów!

OSU!

20171125_123743118_iosjpg