PARTNERZY I SPONSORZY

(kliknij na logo, aby przejść do strony partnera)Grodno S.A. jest czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku od 31 lat. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Spółka świadczy również usługi w zakresie audytów oraz projektów elektrycznych i oświetleniowych, wykonywania oraz modernizacji instalacji elektrycznych i energetycznych, programowania automatyki budynkowej. Jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu.

Głównym profilem działalności firmy jest zapewnienie inwestorowi kompleksowych rozwiązań prądowych do każdego typu obiektu budowlanego.

Posiadamy 95 oddziałów na terenie kraju.

Poznaj również Auratsu - energooszczedne pompy ciepta w atrakcyinej cenie.

Pompy ciepła z naszej ofert są niezawodne, przyjazne środowisku, energooszczędne oraz zapewniają całoroczny komfort użytkowania. Pozwalają ogrzewać budynek i produkować ciepłą wodę użytkową, współpracując z konwencjonalnymi źródłami ciepła i panelami solarnymi.

Grodno.pl


Auratsu.com


O FIRMIE:

Oferujemy Państwu standardowe ogrodzenia terenu o uniwersalnym przeznaczeniu oraz systemy ogrodzeń dedykowane specyficznym zastosowaniom, dostosowując ich konstrukcję, parametry techniczne i sposób wykonania do wymagań konkretnych inwestycji do założeń przedstawionych przez Klienta.

Nasza oferta ma charakter kompleksowy, uwzględnia bowiem wszystkie etapy realizacji inwestycji: fachowe doradztwo, pomoc przy projektowaniu, dostawę wybranego systemu ogrodzeniowego, produkcję bram i furtek pod wymiar oraz profesjonalny montaż. Oferujemy także serwis posprzedażowy oraz gwarancję na nasze produkty.

ZAPRASZAMY!

ogrodzenia-ogrodzeniapanelowe.pl


O kancelarii adwokackiej

Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych i korporacyjnych. Nasz zespół tworzy kilkunastu specjalistów: radców prawnych, a także adwokaci. Katowice to miasto gdzie zlokalizowanych jest wiele kancelarii, dlatego warto podjąć dobry wybór. My nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Zapewniamy skuteczną i fachową pomoc prawną opierając się na zdobytym doświadczeniu w wielu dziedzinach. Świadczymy kompleksowe działania: przygotowujemy dokumenty, umowy, pisma procesowe, sporządzamy opinie prawne, reprezentujemy Klientów przed sądami i urzędami. Wykonujemy działania w zakresie wielu gałęzi prawa (m.in. prawo rodzinne, prawo gospodarcze, handlowe, podatkowe, karne, energetyczne, prawo pracy oraz z zakresu prawa cywilnego). Dbamy o interesy naszych Klientów w procesach karno-gospodarczych oraz karno-skarbowych. Każdy z naszych adwokatów prawo zna w praktyce, a nie tylko w teorii, dlatego jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać różnorodne problemy.

strona kancelarii Masz pomysł na biznes - to już połowa sukcesu! Uzupełnieniem będzie prestiżowy adres firmy. U nas już od 0 PLN możesz mieć swoje
biuro i to w samym centrum Katowic z fachową i pełną obsługą sekretariatu. Wirtualne Biuro z wynajętym sekretariatem może być sposobem na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów. Płace, ZUS, urlopy - korzyści można by mnożyć. Jesteśmy globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań outsourcingowych polegających na pełnej obsłudze biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Jeśli chcesz założyć firmę, ale nie masz lokalu i przerażają Cię koszty możesz założyć wirtualne biuro z jak najbardziej rzeczywistym sekretariatem i jego obsługą. Oferta jest również skierowana do firm chcących rozwijać swoje oddziały na terenie kraju.

polub nas również na facebooku

Wirtualne Biuro Katowice

QRmenu - innowacyjne rozwiązania dla gastronomii i biznesu.

Tłumaczenia karty restauracyjnej lub dowolnego tekstu za pomocą telefonu komórkowego.
Tłumaczenie realizowane jest przez profesjonalnego tłumacza w dowolnym języku.

Brak konieczności instalowania aplikacja.

ZAPRASZAMY


Firma poligraficzna AA Print. 

"Profesjonalna obsługa Klienta - podstawą naszej działalności." 

AA Print działa na rynku od 1990 roku. Koncentrujemy się przede wszystkim na poligrafii i w tej branży chcemy być najlepsi. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz możliwie najkrótszy termin ich realizacji. Jest to możliwe dzięki strukturze organizacyjnej firmy oraz osobom w niej zatrudnionych, a także dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoki standard produkcji poligraficznej ugruntowały naszą pozycję rzetelnego wykonawcy. W kontaktach z klientem doradzamy w sprawach projektowych, sposobach wykonania oraz możliwościach oszczędności finansowych. Profesjonalizm obsługi klienta podstawą naszej działalności.


polub nas również na facebooku


O NAS:
Centrum Reklamy RB jest prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w grafice przestrzennej, produkcji liter blokowych świecących, kasetonów i pylonów reklamowych.


Swoją działalność rozpoczęliśmy 01.02.1993 r. Bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowany personel umożliwiają realizację większości pomysłów i projektów klientów. Jesteśmy także bezpośrednim importerem maszyn i materiałów eksploatacyjnych do produkcji liter i znaków 3D. Naszym sztandarowym produktem jest Giętarka automatyczna Bending Prestige Line do produkcji liter blokowych oraz frezarki CNC i lasery.

Urządzenie to umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie elementów składowych znaków przestrzennych. Zajmujemy się także importem dystansów montażowych oraz licznych modeli systemów identyfikacji wizualnej. Dbając o dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa nieustannie staramy się ulepszać i poszerzać naszą ofertę, szczególną uwagę zwracając na sugestie klientów.

polub nas również na facebooku

Umami Sushi - najlepsze sushi w mieście! 

I nie tylko - oferujemy również:

- catering

- bankiety

- pokazy sushi

- body sushi

- degustacje sushi

- szkolenia sushi

- profesjonalna obsługa przyjęć, imprez okolicznościowych dla firm i osób prywatnych


polub nas również na facebooku


O NAS:

Nasze zakłady oferują największy wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.


Posiadamy kolekcje znanych marek, m.in: Ray Ban; Michael Kors; Prada; Dolce & Gabbana; Emporio Armani; Vogue; Solano; Humphrey's; Selvaggio; Belutti; MiraFlex.

Mogą Państwo przeprowadzić u nas badanie wzroku.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.
Nasze punkty mieszczą się w Katowiach przy ulicy Jankego oraz przy Górnośląskim Centrum Medycznym w Ochojcu. 

ZAPRASZAMY!

polub nas również na facebooku