PARTNERZY I SPONSORZY

(kliknij na logo, aby przejść do strony partnera)

Nasz Sklep powstał aby dawać najmłodszym to co najlepsze!
Handel internetowy staje się coraz bardziej popularny, wiele osób wybiera tą formę zakupów, ponieważ jest o wiele wygodniejsza, niż przeszukiwanie tysiąca sklepów stacjonarnych w poszukiwaniu zabawek czy akcesoriów dla naszych pociech.
W WALL'S liczy się jakość produktów i przede wszystkim cena!
Dobra cena w stosunku do dobrej jakości...
Wiemy co jest najważniejsze dla dzieci, rodziców, rodzin... Staramy się zminimalizować koszty do maksimum, żeby nasi klienci byli zadowoleni. A szczególnie... ich pociechy!
Tak jak mówi nasz slogan ... "Stawiamy na jakość"

polub nas również na facebooku
Masz pomysł na biznes - to już połowa sukcesu! Uzupełnieniem będzie prestiżowy adres firmy. U nas już od 0 PLN możesz mieć swoje
biuro i to w samym centrum Katowic z fachową i pełną obsługą sekretariatu. Wirtualne Biuro z wynajętym sekretariatem może być sposobem na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów. Płace, ZUS, urlopy - korzyści można by mnożyć. Jesteśmy globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań outsourcingowych polegających na pełnej obsłudze biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Jeśli chcesz założyć firmę, ale nie masz lokalu i przerażają Cię koszty możesz założyć wirtualne biuro z jak najbardziej rzeczywistym sekretariatem i jego obsługą. Oferta jest również skierowana do firm chcących rozwijać swoje oddziały na terenie kraju.

polub nas również na facebooku

Profesjonalne usługi fizjoterapi dla sportowców.

- fizjoterapia dla sportowców 

- terapia 

- masaż

polub nas na facebooku


QRmenu - innowacyjne rozwiązania dla gastronomii i biznesu.

Tłumaczenia karty restauracyjnej lub dowolnego tekstu za pomocą telefonu komórkowego.
Tłumaczenie realizowane jest przez profesjonalnego tłumacza w dowolnym języku.

Brak konieczności instalowania aplikacja.


Firma poligraficzna AA Print. 

"Profesjonalna obsługa Klienta - podstawą naszej działalności." 

AA Print działa na rynku od 1990 roku. Koncentrujemy się przede wszystkim na poligrafii i w tej branży chcemy być najlepsi. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz możliwie najkrótszy termin ich realizacji. Jest to możliwe dzięki strukturze organizacyjnej firmy oraz osobom w niej zatrudnionych, a także dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoki standard produkcji poligraficznej ugruntowały naszą pozycję rzetelnego wykonawcy. W kontaktach z klientem doradzamy w sprawach projektowych, sposobach wykonania oraz możliwościach oszczędności finansowych. Profesjonalizm obsługi klienta podstawą naszej działalności.


polub nas również na facebooku


Centrum Reklamy RB jest prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w grafice przestrzennej, produkcji liter blokowych świecących, kasetonów i pylonów reklamowych. Swoją działalność rozpoczęliśmy 01.02.1993 r. Bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowany personel umożliwiają realizację większości pomysłów i projektów klientów. Jesteśmy także bezpośrednim importerem maszyn i materiałów eksploatacyjnych do produkcji liter i znaków 3D. Naszym sztandarowym produktem jest Giętarka automatyczna Bending Prestige Line do produkcji liter blokowych oraz frezarki CNC i lasery. Urządzenie to umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie elementów składowych znaków przestrzennych. Zajmujemy się także importem dystansów montażowych oraz licznych modeli systemów identyfikacji wizualnej. Dbając o dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa nieustannie staramy się ulepszać i poszerzać naszą ofertę, szczególną uwagę zwracając na sugestie klientów.

polub nas również na facebooku

Umami Sushi - najlepsze sushi w mieście! 

I nie tylko - oferujemy również:

- catering

- bankiety

- pokazy sushi

- body sushi

- degustacje sushi

- szkolenia sushi

- profesjonalna obsługa przyjęć, imprez okolicznościowych dla firm i osób prywatnych


polub nas również na facebooku


"u Lodziarzy" - wytwórnia lodów prawdziwych. Galeria Katowice, poziom -1. 

Zapraszamy!

polub nas również na facebooku


Oferujemy Państwu standardowe ogrodzenia terenu o uniwersalnym przeznaczeniu oraz systemy ogrodzeń dedykowane specyficznym zastosowaniom, dostosowując ich konstrukcję, parametry techniczne i sposób wykonania do wymagań konkretnych inwestycji do założeń przedstawionych przez Klienta. Nasza oferta ma charakter kompleksowy, uwzględnia bowiem wszystkie etapy realizacji inwestycji: fachowe doradztwo, pomoc przy projektowaniu, dostawę wybranego systemu ogrodzeniowego, produkcję bram i furtek pod wymiar oraz profesjonalny montaż. Oferujemy także serwis posprzedażowy oraz gwarancję na nasze produkty.


Nasze zakłady oferują największy wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Posiadamy kolekcje znanych marek, m.in: Ray Ban; Michael Kors; Prada; Dolce & Gabbana; Emporio Armani; Vogue; Solano; Humphrey's; Selvaggio; Belutti; MiraFlex.

Mogą Państwo przeprowadzić u nas badanie wzroku.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.
Nasze punkty mieszczą się w Katowiach przy ulicy Jankego oraz przy Górnośląskim Centrum Medycznym w Ochojcu. 

ZAPRASZAMY!

polub nas również na facebooku