PARTNERZY I SPONSORZY

(kliknij na logo, aby przejść do strony partnera)

O FIRMIE:

Oferujemy Państwu standardowe ogrodzenia terenu o uniwersalnym przeznaczeniu oraz systemy ogrodzeń dedykowane specyficznym zastosowaniom, dostosowując ich konstrukcję, parametry techniczne i sposób wykonania do wymagań konkretnych inwestycji do założeń przedstawionych przez Klienta.

Nasza oferta ma charakter kompleksowy, uwzględnia bowiem wszystkie etapy realizacji inwestycji: fachowe doradztwo, pomoc przy projektowaniu, dostawę wybranego systemu ogrodzeniowego, produkcję bram i furtek pod wymiar oraz profesjonalny montaż. Oferujemy także serwis posprzedażowy oraz gwarancję na nasze produkty.

ZAPRASZAMY!

ogrodzenia-ogrodzeniapanelowe.pl


O kancelarii adwokackiej

Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych i korporacyjnych. Nasz zespół tworzy kilkunastu specjalistów: radców prawnych, a także adwokaci. Katowice to miasto gdzie zlokalizowanych jest wiele kancelarii, dlatego warto podjąć dobry wybór. My nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Zapewniamy skuteczną i fachową pomoc prawną opierając się na zdobytym doświadczeniu w wielu dziedzinach. Świadczymy kompleksowe działania: przygotowujemy dokumenty, umowy, pisma procesowe, sporządzamy opinie prawne, reprezentujemy Klientów przed sądami i urzędami. Wykonujemy działania w zakresie wielu gałęzi prawa (m.in. prawo rodzinne, prawo gospodarcze, handlowe, podatkowe, karne, energetyczne, prawo pracy oraz z zakresu prawa cywilnego). Dbamy o interesy naszych Klientów w procesach karno-gospodarczych oraz karno-skarbowych. Każdy z naszych adwokatów prawo zna w praktyce, a nie tylko w teorii, dlatego jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać różnorodne problemy.Masz pomysł na biznes - to już połowa sukcesu! Uzupełnieniem będzie prestiżowy adres firmy. U nas już od 0 PLN możesz mieć swoje
biuro i to w samym centrum Katowic z fachową i pełną obsługą sekretariatu. Wirtualne Biuro z wynajętym sekretariatem może być sposobem na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów. Płace, ZUS, urlopy - korzyści można by mnożyć. Jesteśmy globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań outsourcingowych polegających na pełnej obsłudze biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Jeśli chcesz założyć firmę, ale nie masz lokalu i przerażają Cię koszty możesz założyć wirtualne biuro z jak najbardziej rzeczywistym sekretariatem i jego obsługą. Oferta jest również skierowana do firm chcących rozwijać swoje oddziały na terenie kraju.

polub nas również na facebooku

www.wirtualnebiurokatowice.com
 

QRmenu - innowacyjne rozwiązania dla gastronomii i biznesu.

Tłumaczenia karty restauracyjnej lub dowolnego tekstu za pomocą telefonu komórkowego.
Tłumaczenie realizowane jest przez profesjonalnego tłumacza w dowolnym języku.

Brak konieczności instalowania aplikacja.

ZAPRASZAMY

www.QRmenu.eu 


Firma poligraficzna AA Print. 

"Profesjonalna obsługa Klienta - podstawą naszej działalności." 

AA Print działa na rynku od 1990 roku. Koncentrujemy się przede wszystkim na poligrafii i w tej branży chcemy być najlepsi. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz możliwie najkrótszy termin ich realizacji. Jest to możliwe dzięki strukturze organizacyjnej firmy oraz osobom w niej zatrudnionych, a także dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoki standard produkcji poligraficznej ugruntowały naszą pozycję rzetelnego wykonawcy. W kontaktach z klientem doradzamy w sprawach projektowych, sposobach wykonania oraz możliwościach oszczędności finansowych. Profesjonalizm obsługi klienta podstawą naszej działalności.


polub nas również na facebooku


O NAS:
Centrum Reklamy RB jest prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w grafice przestrzennej, produkcji liter blokowych świecących, kasetonów i pylonów reklamowych.


Swoją działalność rozpoczęliśmy 01.02.1993 r. Bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowany personel umożliwiają realizację większości pomysłów i projektów klientów. Jesteśmy także bezpośrednim importerem maszyn i materiałów eksploatacyjnych do produkcji liter i znaków 3D. Naszym sztandarowym produktem jest Giętarka automatyczna Bending Prestige Line do produkcji liter blokowych oraz frezarki CNC i lasery.

Urządzenie to umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie elementów składowych znaków przestrzennych. Zajmujemy się także importem dystansów montażowych oraz licznych modeli systemów identyfikacji wizualnej. Dbając o dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa nieustannie staramy się ulepszać i poszerzać naszą ofertę, szczególną uwagę zwracając na sugestie klientów.

polub nas również na facebooku

Umami Sushi - najlepsze sushi w mieście! 

I nie tylko - oferujemy również:

- catering

- bankiety

- pokazy sushi

- body sushi

- degustacje sushi

- szkolenia sushi

- profesjonalna obsługa przyjęć, imprez okolicznościowych dla firm i osób prywatnych


polub nas również na facebooku


O NAS:

Nasze zakłady oferują największy wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.


Posiadamy kolekcje znanych marek, m.in: Ray Ban; Michael Kors; Prada; Dolce & Gabbana; Emporio Armani; Vogue; Solano; Humphrey's; Selvaggio; Belutti; MiraFlex.

Mogą Państwo przeprowadzić u nas badanie wzroku.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.
Nasze punkty mieszczą się w Katowiach przy ulicy Jankego oraz przy Górnośląskim Centrum Medycznym w Ochojcu. 

ZAPRASZAMY!

polub nas również na facebooku