Informacje dla Klubowiczów (stan na dzień 29.04.2020r.)

Informacje dla Klubowiczów (stan na dzień 29.04.2020r.)

1. Dziękujemy wszystkim osobom, które wpłaciły składki członkowskie za miesiąc marzec i kwiecień oraz uzupełniły zaległe wpłaty za poprzednie miesiące.

Nasz klub, tak jak wszyscy znalazł się w trudnej sytuacji, więc tym bardziej taka pomoc jest dla nas bardzo ważna i serdecznie za nią dziękujemy.

Podjęliśmy decyzję o dobrowolnej składce w miesiącu maju b.r. w takiej samej wysokości jak w kwietniu, czyli 30 zł. dla tych wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasz klub.

Składki te przeznaczone są na stałe koszty utrzymania Klubu.

Z góry dziękujemy za każde możliwe wsparcie.

Dane do przelewu składki:
Śląski Klub Karate "GOLIAT" ING Bank Śląski 32 1050 1214 1000 0007 0006 17242. W związku z kolejnym przedłużeniem przerwy w szkołach i przedszkolach, a tym samym w naszym Klubie oraz podaniem przez Rząd RP kolejnych etapów "odmrażania gospodarki i sportu", które to mogą się dynamicznie zmieniać Klub podjął dodatkowo następujące decyzje:

- obecnie nadal odbywać się będą treningi on-line prowadzone przez naszych Klubowych instruktorów z wykorzystaniem platformy internetowej. Osoby chcące dołączyć do zajęć proszone są o kontakt bezpośrednio ze swoimi instruktorami (wszelkie namiary na naszych trenerów dostępne są TUTAJ)
 
- w momencie możliwości organizacji treningów w większych grupach niż 6 osób (boiska szkolne, sale gimnastyczne) będziemy Państwa informować o datach wznowienia zajęć oraz o kwestiach organizacyjnych (grupy, podgrupy, dni, miejsca i godziny treningów, itp.). Planujemy rozpocząć treningi w momencie umożliwienia tego przez Rząd RP (w chwili obecnej III lub raczej IV etap) w przestrzeni otwartej (boisko) lub sali gimnastycznej.

- jeśli uda się rozpocząć treningi np. w maju lub czerwcu to chcielibyśmy je kontynuować w miesiącach wakacyjnych/letnich z podziałem na grupy.


- rozważamy, aby egzaminy na kolejne stopnie kyu, które nie odbyły się w sesji wiosennej i nie odbędą się w zaplanowanej sesji czerwcowej zostały przeniesione na sierpień, pod warunkiem możliwości prowadzenia zajęć i uczestniczenia w nich. Dotyczy to zarówno dzieci, młodzieży oraz dorosłych.


- w kwestii letniego obozu, czekamy na rozwój wydarzeń i póki co nie odwołujemy go. W razie pytań zachęcamy do kontaktu ze swoim instruktorem lub Prezesem Klubu. W przypadku, gdyby obóz się nie odbył wszystkie wpłaty zostaną Państwu zwrócone. Nie zmienia to faktu, że czekamy nadal na oficjalną informację ze strony rządowej w sprawie organizacji wakacji, tak, aby można było podjąć wiążące decyzje w tej sprawie. Cały czas monitujemy sytuację i jak tylko będziemy wiedzieć jaka jest decyzja Rządu poinformujemy wszystkich Państwa co dalej. Póki co docierają do Nas różne sprzeczne ze sobą informacje w tym temacie, dlatego czekamy jeszcze na rozwój sytuacji w dalszym ciągu będąc dobrej myśli.


Życzymy dużo zdrowia i optymizmu!


Do szybkiego zobaczenia na sali!

OSU !