Podziękowania od Prezesa Klubu - Sensei Jerzego Walaszczyka (4 DAN)

Podziękowania od Prezesa Klubu - Sensei Jerzego Walaszczyka (4 DAN)

prezes-zdjecienastronekaratejpg

Drodzy sensei, sempai, OSU!

Pragnę Wam gorąco podziękować za wspaniałą pracę, którą wykonaliście w trakcie trwania zawodów w Bytomiu (15.02.2020r., ZAWODY O NAGRODĘ BYTOMSKIEGO GÓRNIKA).

Pokazaliście swój profesjonalizm i kunszt.

Zawody zorganizowane zostały na poziomie mistrzostw ogólnopolskich w których regularnie bierzemy czynny udział, zarówno pod względem obsługi organizacyjnej, sędziowskiej jak i poziomu wyszkolenia technicznego zawodników.

Mieliśmy wielu debiutantów sztuki sędziowskiej, którzy swoim zaangażowaniem i pracą stale podwyższają swoją wiedzę i umiejętności przekładając teorię na praktykę. 

Ogromną pracę wynikającą z dużego doświadczenia na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej wykazali nasi sędziowie z wieloletnim stażem udzielając cennych porad młodszym kolegom i koleżankom (m.in. Sensei Agata Walaszczyk, Sensei Tomasz Mrowiec, Sensei Michał Bodziony, Sensei Danuta Fyda-Granek, Sensei Izabela i Sebastian Cierpioł).


Bardzo dziękuję całej ekipie wspomagającej zawody: sędziom, instruktorom, rodzicom i przyjaciołom biorącym udział w organizacji tej wielkiej (ok. 350 osób startujących!) i wspaniałej imprezy.


Szczególne wyrazy najwyższego uznania i szacunku należą się sensei Markowi Szukalskiemu, który zorganizował te zawody, poświęcił wiele godzin pracy i wykazał ogromne zaangażowanie potwierdzając tym samym swój profesjonalizm !


Bardzo dziękuję również Dyrekcji i współpracownikom Domu Kultury nr.2 w Bytomiu, którzy równie mocno zaangażowali się w organizację zawodów. Dzięki nim wszyscy zawodnicy startujący w zawodach otrzymali drobne upominki.

Relacja z zawodów oraz zdjęcia już niebawem.


Sensei Jerzy Walaszczyk (4 DAN)
Katowice, 17.02.2020r.