Rozpoczynamy nowy sezon! Hanshi Jan Dyduch

Rozpoczynamy nowy sezon! Hanshi Jan Dyduch

jandyduch_ajpg
Hanshi Jan Dyduch, 8 DAN

Drodzy Shihan, Sensei i Sempai, OSU!

Za nami bardzo udany sezon, który przyniósł liczne sukcesy szkoleniowe i sportowe. Złożyły się na nie zdobyte stopnie uczniowskie i mistrzowskie oraz medale i puchary prestiżowych zawodów w kraju i za granicą, OSU!

W pierwszym rzędzie chciałbym pogratulować świetnego występu naszym reprezentantom w Otwartym Pucharze Europy OYAMA IKF w Radomiu oraz Mateuszowi Kosturkowi zdobycia brązowego medalu w Mistrzostwach Świata w Japonii. OSU! Nasze zawodniczki i zawodnicy bardzo dobrze wypadli w III Otwartym Pucharze Polski OYAMA CUP w Nowogrodzie Bobrzańskim, XXV Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kata w Sosnowcu oraz w XXIV Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w Kumite, w Krakowie. Z powodzeniem startowali również w makroregionalnym współzawodnictwie Związku i w zawodach innych organizacji karate. Gratuluję, OSU!
   
W minionym sezonie najważniejszą imprezą szkoleniową było XVIII Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne OYAMA IKF w Polsce, w Dojo Starej Wsi z udziałem przeszło 200 karateka z kraju i zagranicy. W wyniku wymagającego egzaminu mistrzowskiego miałem zaszczyt promować przeszło 120 osób na czarne pasy. OSU!
Nasz Związek zorganizował również kolejny Kurs Instruktora Sportu i planowe szkolenia sędziowskie. Wszystkim uczestnikom i organizatorom tych ważnych imprez serdecznie dziękuję za owocną współpracę i gratuluję sukcesów, OSU!  

W sezonie 2019/2020 czekają nas nowe wyzwania sportowe i szkoleniowe. Informacje o nich będziemy na bieżąco publikować na stronie internetowej Związku.


Życzę Wszystkim wielu sukcesów, OSU!


Hanshi Jan Dyduch 8 dan


LOGO - KK GOLIAT whitejpg

znaczki - blackjpg