VII Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama PFK w kata, Łódź

VII Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama PFK w kata, Łódź

28277872_1723707047672099_1046583710_o-obrazek_duzy_4474192jpg

 W sobotę 17 lutego odbyły się Mistrzostwa Polski Centralnej zorganizowane przez Łódzki Klub Oyama Karate NEKO z sensei Adamem Sochanem na czele. Obowiązki sędziego głównego pełnił sensei Włodzimierz Rygiert, W turnieju startowało ponad 150 zawodników.

 Śląski Klub Karate "Goliat" reprezentowało 22 zawodników - 19 Tyszan trenujących u sensei Danuty Fydy-Granek, 1 wychowanek sempai Patrycji Zamojdy oraz 2 zawodników z Katowic trenujących u sensei Tomasza Mrowca.

Zawody przebiegały sprawnie, składy sędziowskie sprawiedliwie i rzetelnie oceniały wykonania zawodników. Wszystkie pojedynki odbywały się na dwóch matach, co znacznie usprawniło przebieg zawodów. Sensei Danuta Fyda-Granek pełniła rolę sędziego maty podczas turnieju. Naszymi zawodnikami opiekował się sempai Sebastian Rzeźnik.

Znalazł się nawet czas na krótką przerwę, podczas której wszyscy zawodnicy i sędziowie zostali poczęstowani pizzą :)

Nasi zawodnicy są w trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski w kata, które odbędą się 24.03.2018r. w Rzeszowie. Ten turniej był dla nich sprawdzianem formy przed najważniejszym turniejem w roku. Pozwolił też ocenić nad czym jeszcze możemy popracować, by występy na MP były jak najbardziej udane.

Poziom wyszkolenia naszych zawodników jest bardzo wysoki. O ich umiejętnościach może świadczyć fakt, iż 14 z nich stanęło na podium! A ci, którym zabrakło dzisiaj szczęścia, mają jeszcze większą motywację do dalszych treningów.

Za naszą drużynę odpowiedzialna była Sensei Danuta Fyda-Granek.

GRATULUJEMY, OSU!