Sempai Cygert Fabian

1 KYU


Przygodę z Oyama Karate rozpocząłem w 2016 roku marząc o powrocie do sportu, a w szczególności sztuk walki. Od pierwszego wejścia na salę wiedziałem, że jestem dokładnie tam gdzie chciałem być i pod okiem najlepszych trenerów jakich mogę mieć. Straciłem zbędne kilogramy, zyskałem formę i pewność siebie, a byłem już "panem po trzydziestce"

Wcześniej trenowane sporty (Koszykówka, Karate Tradycyjne, Aikido, Dawne Europejskie Sztuki Walki) i nauki z nich wyniesione staram się wykorzystywać w codziennych treningach zarówno swoich jak i prowadząc zajęcia z adeptami Oyama Karate.

Treningi Oyama Karate nie tylko pozwoliły mi wrócić do formy, ale również zyskać świadomość swojego ciała oraz realizacji celów krótko i długoterminowych w kontekście szeroko rozumianego rozwoju.  

Gdy nie trenuję, jestem Kierownikiem Projektów, Menadżerem IT, Muzykiem, gram LARPy i ganiam na spacery z psem.

No i "tuptam". Trzy razy ukończyłem Silesia Półmaraton i nie zamierzam przestawać. W planach kolejne wyzwania biegowe, do których zawsze wszystkich zachęcam.


W trakcie mojej dotychczasowej kariery zawodniczej w Oyama Karate wywalczyłem:

  • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK, Sosnowiec, 2018
  • II miejsce w Pucharze Podbeskidzia, Bielsko Biała, 2019
  • II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK, Tarnów, 2019
  • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Południowego OYAMA PFK, Częstochowa, 2021
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Wadowic, Wadowice 2021

Oyama Karate to wspaniała przygoda. Przygoda i szansa na poznanie wielu wspaniałych ludzi oraz przeżycie wielu pięknych chwil.

Daj sobie szansę.