Sensei Mrowiec Tomasz

3 DAN


Uśmiechnięty i charyzmatyczny. Sportowiec. Pedagog. Instruktor Oyama Karate. Sędzia sportowy Oyama PFK. Instruktor fitness. Trener osobisty.

 

Dyrektor ds. organizacyjnych w Śląskim Klubie Karate „Goliat”. Opiekun i kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Sztuki i sporty walki uprawiam od 25 lat. Za mną 18 lat prowadzenia treningów Oyama Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które były i są przepełnione pasją, zaangażowaniem, a także profesjonalnym podejściem do ich realizacji. Od kilku lat także z zamiłowaniem i dużą satysfakcją prowadzę zajęcia fitness.

 

Wśród moich osiągnięć sportowych znajduje się kilka tytułów Mistrza Polski Oyama Karate w Kumite i Kata.

 

W ostatnich latach byłem wyróżniany za swoją pracę jako sędzia Oyama PFK, co skutkowało otrzymaniem awansu i nominacji sędziowskich.

 

Miałem przyjemność brać dział w kursach i szkoleniach dla instruktorów oraz trenerów jako prelegent z zakresu budowania planów i jednostek treningowych pod kątem kształtowania wybranych cech motorycznych.

 

Obecnie w prowadzonych przeze mnie grupach trenuje blisko 200 adeptów karate i kilkudziesięcioosobowa grupa miłośników fitness. Spośród zawodników karate wielu z nich regularnie startuje w turniejach osiągając sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Przez ostanie 18 lat moim wychowankom udało się zdobyć ponad 400 pozycji medalowych na różnego rodzaju zawodach Oyama Karate rangi Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski czy turniejach regionalnych.

 

Oyama, czyli Wielka Góra – trenuj ze mną w drodze na szczyt!