Sensei Myga Piotr

1 DANTreningi w klubie zacząłem w wieku lat trzynastu.  Zafascynowany sztukami walki za sprawą filmów kina akcji i pewnych perypetii, zacząłem rozglądać się gdzie w mojej okolicy prowadzona jest jakaś lokalna sekcja sportów walki.

Zrządzeniem losu mieszkałem wtedy dwa budynki od szkoły w której prowadzone były treningi karate. Od pierwszych zajęć wiedziałem, że to miejsce dla mnie. Szybko zacząłem ćwiczyć kilka razy w tygodniu, po pewnym czasie codziennie.


W trakcie wzrastania w staż treningowy, chciałem także uzupełniać treningi karate innymi stylami, jako że świat sztuk walki fascynuje mnie w całości. Zacząłem dokładać treningi aikido, następnie także judo, muay thai, kickboxingu, capoeiry, boksu, mma, zapasów, kung fu w kilku odmianach, kendo etc. Wszystko rotacyjnie ma się rozumieć, nie w jednym czasie :)


Samodzielne zgłębianie sportowych aspiracji łączyłem też z wiedzą akademicką studiując kierunki: wychowanie fizyczne, fizjoterapia oraz turystyka i rekreacja kończąc miedzy innymi kursy na trenera personalnego, instruktora ćwiczeń siłowych i instruktora karate.


Największe sukcesy sportowe:


- I miejsce OYAMA IKF EUROPEAN CUP

- II miejsce  II OFFENE BRANDENBURG OYAMA Karate MEISTERSCHAFT (Cottbus)

- Kilkukrotny złoty medalista ogólnopolskich turniejów karate, m.in Wadowice 2010, Olkusz 2015

Zapraszam na wspólne treningi ! Osu !